zglos-nieruchomosc poszukamy-nieruchomosci

Kontakt

REM  -  Biuro Nieruchomości
43-100 Tychy al. Bielska  97

mgr Szpyrka Anna   Licencja  nr. 22724  tel. +48  785103035
Rudczyk Eugeniusz  tel. +48  785103010 Licencja nr.1413 .Doświadczenie i zaufanie od 2001roku.

O firmie

Historia

Biuro nieruchomości REM powstało w 2001r , aby świadczyć Państwu profesjonalne usługi z zakresu pośrednictwa; kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu - nieruchomości; mieszkań, domów, lokali, działek budowlanych. Hasłem przewodnim naszego biura jest partnerstwo, chcemy być dla Państwa doradcami i partnerami w nieruchomościach. Założeniem Biura Nieruchomości REM jest kompleksowa obsługa polegająca na dokładnym przygotowaniu transakcji, oraz dogłębnym sprawdzeniu dokumentów pod względem prawnym, przez co nieustannie doskonalimy nasze kwalifikacje. Wiemy jak ważny jest zakup nowego mieszkania, domu czy działki. Jest to inwestycja, która niesie ze sobą dużo emocji i radości. Dlatego też nasz zespół pośredników zajmuje się każdą transakcją ze szczególną uwagą i poświeceniem.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie Biuro REM Nieruchomości pozyskała na trudnym, ale jak i ciekawym tyskim rynku nieruchomości. Nasza dewiza jest solidność i wiarygodność. Firmę kreuje młody a zarazem doświadczony zespół Pośredników gotowy do podjęcia każdego wyzwania. Nasza baza danych obejmuje wiele gotowych ofert nieruchomości na terenie województwa śląskiego . Przygotowujemy także ofertę indywidualna, według określonych potrzeb klienta. Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości na terenie całego kraju.

Certyfikaty i uprawnienia

Posiadamy wszelkie uprawnienia nadane przez Ministerstwo Infrastruktury- Licencja Zawodowa w zakresie Pośrednictwa Nieruchomości nr 1413 oraz obowiązkowe ubezpieczenie z zakresie odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami BCK

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem