zglos-nieruchomosc poszukamy-nieruchomosci

Kontakt

REM  -  Biuro Nieruchomości
43-100 Tychy al. Bielska  97

mgr Szpyrka Anna   Licencja  nr. 22724  tel. +48  785103035
Rudczyk Eugeniusz  tel. +48  785103010 Licencja nr.1413 .Doświadczenie i zaufanie od 2001roku.

Kredyty

notus

Naszym partnerem jest z jedna z największych firm doradztwa finansowego w Polsce Dom Kredytowy NOTUS S.A. Doradcy kredytowi DK NOTUS współpracują z ponad dwudziestoma pięcioma bankami.

Dlaczego warto skorzystać z doradztwa finansowego DK Notus?

  • Ani grosza więcej! Korzystanie z usług doradców jest bezpłatne. To żelazna zasada. Ale to nie wszystko. Jeśli zdecydujecie się Państwo zaciągać kredyt hipoteczny za pośrednictwem naszej firmy, wszelkie opłaty i prowizje będą tej samej wysokości, jak przy podpisywaniu umów bezpośrednio z bankami. Co więcej, DK NOTUS ma możliwość negocjowania indywidualnych warunków kredytu dla swoich klientów.
  • Dowolna pora i czas spotkania! Współpraca z DK NOTUS to oszczędność czasu. Doradca spotka się z Państwem w dogodnej dla Was porze i miejscu dzięki czemu zaoszczędzicie cenny czas. Spotkanie, po wcześniejszym umówieniu, może odbyć się również u Państwa w domu, biurze lub innym, dowolnym miejscu.
  • Doradzamy obiektywnie. DK NOTUS nie jest związana kapitałowo z jakąkolwiek instytucją finansową. Dlatego doradztwo jest obiektywne. Jeśli polecamy klientowi jakiś bank, wiemy po prostu, że jego oferta jest dla klienta najlepsza i optymalna. Naszych sugestii nie musimy się nigdy wstydzić.
  • Indywidualna opieka. Nasi doradcy mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedząc po prostu na co należy zwrócić uwagę, jakie dokumenty przygotować. Dzięki indywidualnej opiece doradcy oraz utrzymywaniu bardzo dobrych relacji z bankami szybko i skutecznie otrzymają Państwo pozytywnie rozpatrzony wniosek kredytowy i staną się właścicielami Swojej nieruchomości..
  • Zadzwoń tel. 504 46 40  41   i umów się z doradcą kredytowym DK NOTUS  od klientów  dokonujących  zakupu nieruchomości  za pośrednictwem Biura REM Nieruchomości  nie pobiera się dodatkowych prowizji za załatwienie kredytu .

Kontakt jest możliwy poprzez formularz kontaktowy poniżej lub poprzez kontakt e-mailowy eugeniusz@rem.nieruchomosci.pl


Uwagi/treść pytania*

Imię i nazwisko*

Telefon komórkowy*

Telefon domowy

E-mail




* - pola wymagane

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem